Cafeneaua Trandafirul-bleu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cafeneaua Trandafirul-bleu

Imi doresc ca acest forum sa poarte amprenta celui care alege sa-si impartaseasca gandurile, sentimentele in scris sau imagini(poze), despre el, ea, viata, dragoste, prietenie
 
HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» BUNA DIMINEATA,LUNI!
MERYL STREEP Icon_minitimeToday at 8:24 am by ana16

» BUNA DIMINEATA,SAMBATA !
MERYL STREEP Icon_minitimeSat May 18, 2024 7:39 am by ana16

» sa numaram pana la infinit
MERYL STREEP Icon_minitimeFri May 17, 2024 7:56 am by ana16

» BUNA DIMIEATA,VINERI !
MERYL STREEP Icon_minitimeFri May 17, 2024 7:52 am by ana16

» Chat topic
MERYL STREEP Icon_minitimeFri May 17, 2024 7:45 am by ana16

» BUNA DIMINEATA,JOI !
MERYL STREEP Icon_minitimeThu May 16, 2024 1:41 pm by ana16

» BUNA DIMINEATA,MIERCURI !
MERYL STREEP Icon_minitimeWed Mar 27, 2024 10:22 am by ana16

» BUNA DIMINEATA,DUMINICA !
MERYL STREEP Icon_minitimeSun Feb 04, 2024 1:17 pm by Guest

» CAND IARNA VINE....
MERYL STREEP Icon_minitimeSun Dec 03, 2023 3:32 pm by ana16

vizitatori
MERYL STREEP Percent_0
Top posting users this month
ana16
MERYL STREEP EmptyMERYL STREEP I_voting_barMERYL STREEP Empty 
Geo1000
MERYL STREEP EmptyMERYL STREEP I_voting_barMERYL STREEP Empty 

 

 MERYL STREEP

Go down 
AuthorMessage
ana16
♚Admin♚
♚Admin♚
ana16


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 6388
Puncte Puncte : 6784
Reputatie Reputatie : 2
Varsta Varsta : 79
Localizare Localizare : Galati

MERYL STREEP Empty
PostSubject: MERYL STREEP   MERYL STREEP Icon_minitimeFri Jul 01, 2016 7:31 am

Cuvinte de aur de la cea mai îndrăgită actriță, pe care, cred că ar trebui fiecare să ni le spunem în fiecare zi…
Mary Louise Streep, cunoscută mai ales sub numele de actriță Meryl Streep, este o actriță americană multiplu laureată a premiului Oscar vestită pentru creațiile ei actoricești în teatru, televiziune și, mai ales, film. WikipediaMERYL STREEP W2mycz

Nu voi mai răbda insinuările celor din jur pentru că am ajuns la o anumită etapă când nu mai vreau să-mi pierd timpul cu ceea ce nu mă satisface, ce mă deranjează sau mă face să sufăr. Nu voi mai răbda cinismul, critica neîntemeiată sau orice altceva care îmi creează disconfort. Nu mai vreau să le fiu pe plac celor care nu mă plac, să îi iubesc pe cei care nu mă iubesc, nu mai vreau să le zâmbesc celor care nu-mi vor zâmbi înapoi.
Nu voi acorda nici un minut celor care mă mint sau încearcă să mă manipuleze. Am decis să nu mai trăiesc în falsitate, minciună, fățărnicie și laudă falsă.
Nu voi lupta cu bârfele, pentru că urăsc conflictele și comparările. Cred că lumea este compusă din lucruri opuse, total diferite, de aceea încerc să evit oamenii agresivi, care nu sunt capabili să se adapteze celor din jur. Condamn trădarea și lipsa de încredere în prietenie.
Nu pot să mă înțeleg cu cei care nu sunt capabili să facă un compliment sincer, nu pot încuraja cu cuvinte din suflet și nu-i suport pe cei care nu iubesc animalele.
Supraaprecierea mă omoară. Și da, nu îi voi răbda pe cei care nu merită răbdarea mea.MERYL STREEP 33ux4rc
Back to top Go down
http://www.anitanna.wordpress.com Online
 
MERYL STREEP
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Cafeneaua Trandafirul-bleu :: Discutii :: Actori si Actrite :: Actrite-
Jump to: